امروز   چهارشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۹:۴۱

این پایگاه خبری با شماره مجوز94/276 در تاریخ:1394/01/17 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان ((نسل انقلاب)) در زمینه اجتماعی،و فرهنگی با هدف اطلاع رسانی شفاف و در راستای رسالت مطبوعاتی توسط علیرضا مفتخری مظاهری با عنوان صاحب امتیاز و مدیر مسئول تاسیس گردید. این مجموعه خبری با رویکرد به فرمایش مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای و سرلوحه قراردادن این فرمایش معروف ایشان ((من دیپلمات نیستم ، من انقلابی ام .صریح ، صادقانه و قاطعانه حرف می زنم )) بنابر اولویت های موضوعی زیر کار خود را آغاز نموده است.

1- قرآن، احکام اسلامی و شعائر دینی

2- فرهنگ ایثار، شهادت و دفاع مقدس

3- ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی 

4-محورهای 24 گانه اقتصاد مقاومتی 

5- ترویج زبان فارسی

6- پرهیز از واگرایی و تحکیم همبستگی ملی       

7- افزایش سواد علمی جامعه

در همین راستا با پوشش اخبار مراجع و آیات و عظمات- بیانات رهبر گرانقدر و دانشمند جمهوری اسلامی ایران-تحلیل فرمایشات امام راحل(ره)-حمایت از دولت مردمی-اخبار و خطبه های نماز جمعه-تفسیر موضوعی قرآن و نهج البلاغه-تشکلات انقلابی و اسلامی همراستای وحدت ملی و پیرو ساست های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درمنطقه و جهان-اخبار شورا و شهرداری ها و کلیه دستاوردهای علمی و فرهنگی -حمایت از نیروهای انقلابی و جانبازان و ایثارگران سعی در تقویت ایفای رسالت مطبوعاتی و فرهنگی خود می نماید.

 

اعضای هیت تحریه نسل انقلاب

فرهاد مجیدی فر - دبیر سرویس اجتماعی

فواد محمد هاشم- دبیر سرویس ورزش

محمدحسین قاسمعلی خیر آبادی - دبیرسرویس حوادث

سید محمدرضا رستگار رامشه- دبیر سرویس بین الملل

شیدا مهدوی- دبیر سرویس شورا و شهرداری

ستاره کوشا-دبیر سرویس اخبار نماز جمعه

میلاد محمدهاشم-دبیر سرویس تاریخ و بیوگرافی

فاطمه عبدالمحمدی- دبیر سرویس فرهنگی

سیمه قاسمعلی - دبیر سرویس سیاسی

سعید(مهدی) رضا صفت - دبیر سرویس اخبار جانباران و ایثارگران

حسام جولایی- دبیر سرویس اقتصاد

 

نمایندگان خبری نسل انقلاب در شهرها و استان ها

پایگاه خبری نسل انقلاب  با هدف پوشش اخبار فرهنگی و اجتماعی استان ها  بزودی در هر استان یک نماینده خبری معرفی خواهد نمود که کلیه اخبار و تحولات هنری و فرهنگی استان ها را بصورت مجزا بحت پوشش قرار دهد.

 

کیانوش زاده یوسف - نماینده غرب تهران و استان البرز                             www.alborz.naslenghlab.ir

متین احمدپور-نماینده (شهرستان اهر- آذربایجان شرقی)                     www.ahar.naslenghlab.ir  

 

خبرنگارن افتخاری نسل انقلاب

خبرنگاران افتخاری که به صورت غیر حرفه ای و پاره وقت اخبار حوزه های اجتماعی و فرهنگی را تهیه و در اختیار پایگاه خبری نسل انقلاب قرار می دهند و با نام خود ایشان اخبار منتشر می گردد . نسل انقلاب قصد دارد تا پایان سال 1395 تعداد خبرنگاران افتخاری خود را به 10هزار نفر افزایش دهد تا ضمن تربیت نیروی خبری برای رسانه ها از پتانسیل خبرنگاران خود برای هرچه بهتر پوشش دادن اخبار در مراکز استان و شهرستان ها استفاده نماید.

خبرنگاران افتخاری مشمول بیمه تامین اجتماعی نمی باشند و بیمه تکمیلی برای ایشان در نظر گرفته نمی شود اما در صورت تهیه 10خبر در ماه می توانند از کمک هزینه اختصاص داده شده برای ایشان برخوردار شوند .همچنین از دوره آموزش رایگان خبرنگاری-عکاسی- فیلمبرداری- فتوشاپ- ایندزاین(صفحه بندی)-تدوین حرفه ای برخوردار شوند.در صورت اخذ مدرک و تمایل به همکاری تمام وقت با شرایط قانونی می توانند به گروه خبرنگاران تمام وقت نشریه نسل انقلاب الحاق گردند.

اسامی خبرنگاران افتخاری نسل انقلاب